JAK TO FUNGUJE

PERSPEKTIVNÍ EKOSYSTÉM SE SILNÝMI KOŘENY

JAK NA PLATFORMĚ INVESTOVAT

1/ Jednoduše se u nás zaregistrujete

Vytvoření účtu je otázkou sotva pár minut.
Co vás čeká?

2/ Zadáte poptávku a investici zaplatíte

Stačí se přihlásit do účtu a poptat tokeny.
Jak na to?

3/ Sledujete investici a můžete ji spravovat

Sledování vývoje, prodej i nákup jsou hračka.
Kde to uvidím?

PRINCIPY SVĚTA ZISKOVÉ REKLAMY

Na čem ekosystém stojí a jak funguje?

Platforma GiveGet investuje do reklam vybraných firem.

Reklamní motor: co to je a co přináší?

Jedná se o páteř ekosystému, který zhodnocuje investice.

Jak mohu pracovat s GiveGet® tokeny?

Jste-li fanoušek kryptoměn, lze si s nimi bez nadsázky hrát.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY A ODPOVĚDI
POTŘEBNÉ ŽIVINY PRO SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ

Zhodnocení plánujeme přibližně jako v I. a II. etapě, kdy se ekosystém a jeho funkčnost testovaly. Aktuálně počítáme, že zhodnocení budeme udržovat na 1,5–2 % měsíčně, tedy cca 18–24 % ročně. Čím víc investorů do ekosystému vstoupí a čím víc firem poptá reklamy od platformy Revento.cz, tím rychleji se investované vklady můžou zhodnocovat.

Ekosystém je postaven na podílu ze zisku za získanou zakázku firmy inzerující přes platformu Revento.cz (ta podporuje jen ziskové reklamy). Abychom důvěru v ekosystém náležitě podpořili, zhodnocené tokeny nám můžete kdykoli prodat. Jen připomínáme, že investování je hra a stejně jako v životě, ani v něm žádné dané jistoty nejsou. Ovšem udělali jsme vše pro to, aby byly investice s co nejvyšší možnou mírou jistoty zhodnoceny.

Minimální hranice investice je u nás stanovena na 2 000 Kč. Horní hranici pak určuje pouze zájem o emitované tokeny. Své investory o nadcházejících emisích vždy informujeme dopředu – emise pak probíhají o určité hodnotě, která je řízena počtem firem a silou reklamy. Navíc počet tokenů je již předem stanoven na 1 565 ks.

Platforma si nepočítá poplatek vstupní, výstupní ani za obhospodařovávání, jen na začátku si účtuje 10 % z investované částky jakožto poplatek za zprostředkování, aby se investice mohla z fiat měny převést na tokeny (poplatky třetím stranám) a zároveň pro ozkoušení nových reklam (ověření jejich ziskovosti, ty co se neprokáží jako ziskové ekosystém vyřazuje).

Svou investici si můžete kdykoli jednoduše vybrat – tedy směnit tokeny zpět na běžnou fiat měnu (CZK, EUR, USD). GiveGet® tokeny je zároveň možné prodat i jinému investorovi. A to přímo nebo přes ekosystém REVENTO, případně i samotnému ekosystému (resp. jeho provozovateli společnosti REVENTO PPS a.s.), nebo je nezávisle směnit na elektronické decentralizované burze (DEX).

Celý ekosystém je maximálně transparentní. Základní data je vždy možné v reálném čase sledovat na této internetové stránce platformy GiveGet.com. Každý investor pak má přístup do vlastního uživatelského prostředí, kde najde všechny informace týkající se svého účtu a tokenů.

Peníze se vloží do ziskových reklam hned po zainvestování. Peníze se začínají zhodnocovat prakticky okamžitě, kdy reklama začne generovat zakázky (za ty firmy platformě Revento.cz platí provize). K dalšímu zhodnocení dochází na decentralizovaných burzách formou arbitráží, kde je s nimi možné dále obchodovat.

Hodnota tokenů v čase roste, jelikož jsou navrženy tak, aby se chovaly deflačně a zároveň byly i likvidní. Není tedy žádný problém je kdykoli odprodat – platforma GiveGet.com je bude vykupovat od konce III. etapy nebo začátkem IV. etapy, a to vždy za aktuální cenu uvedenou zde na webu.

Investice do ziskové reklamy (a tedy tokenů) ani ekosystém či jeho platformy nepodléhají žádnému časovému omezení. Dokud budou firmy propagovat své produkty a služby, bude jim ekosystém nabízet své služby a investorům zhodnocovat peníze skrze ziskovou reklamu.

Počet investorů je limitován pouze počtem zakoupených tokenů – těch je v ekosystému plánováno konečné množství, a to 1 565 ks. Ve finále (po vydání všech) bude možné tokeny koupit pouze od jiných investorů, a to například na vybraných decentralizovaných burzách.

V podstatě ano. Jakmile budou GiveGet® zalistovány na decentralizovaných elektronických burzách, bude je možné nakoupit i za jiná digitální aktiva (jejich přehled následně najdete po přihlášení do svého uživatelského účtu).

Za celou myšlenkou unikátního ekosystému REVENTO, v němž dochází k propojení investic se ziskovou reklamou, stojí marketingoví experti. Autory jsou Martin Legnavský, Lukáš Bauer a Jan Hendrych.

Důkladně ověřovány jsou především firmy, které přes ekosystém inzerují (resp. přes platformu Revento.cz). Investory na platformě GiveGet.com jsme v rámci směrnice AML povinni ověřovat při odprodeji investice o jakékoli částce a při investici ve výši 25 000 Kč a víc. Pro investora to ovšem případně znamená pouze přihlášení se do účtu a v sekci Verifikace AML vyplnění pár povinných polí.

Ano, jedná se o klíčový bod. Po zkušenostech z crowdfundingu víme, že je nutné zhodnotit potenciál všech projektů, a to vždy a velmi pečlivě. Prověřujeme tedy nejen minulost firmy, ale také potenciál pro úspěch na trhu, a tedy i v našem ekosystému. Tím tedy eliminujeme míru rizika na straně realizovaných reklam pro firmy a zároveň zvyšujeme i míru jistoty zisku.
Top